על לויטרה

כמה עולה לויטרה? ואיך לחסוך כסף

לויטרה, הידועה בכינויו ורדנאפיל הידרוכלוריד, היא תרופה לטיפול בתפקוד לקוי של זיקפה (ED) ששוחררה לראשונה על ידי חברת Bayer Pharmaceuticals הגרמנית בשנת 2003 כמתחרה לוויאגרה (סילדנפיל ציטראט).

לויטרה נלקחת דרך הפה ומשמשת לטיפול באותם תסמינים כמו תרופות נפוצות אחרות ל- ED כמו סיאליס וויאגרה. העלות הבסיסית של לויטרה היא בערך:

 • שם מותג: מ -2,000 שקל ישראלי ל -5,300 שקל בעשר עד שלושים טבליות של 10 מ"ג.
 • כללי: 1,200 עד 1,500 שקל לעשר טבליות של 10 מ"ג.

אך דמי הכיס שלך עבור לויטרה יכולים להיות מושפעים מכמה גורמים שונים שיכולים להוזיל משמעותית את העלויות האלה, כגון:

 • כמה כדורים או כדורים מקבלים בבת אחת
 • מינון טבליות (בדרך כלל כ -10 מ"ג)
 • הכיסוי הביטוחי שלך
 • בית המרקחת שבו אתה קונה את התרופה
 • קופונים או תוכניות הנחה בהן אתה משתמש
 • האם משתמשים בתרופה לטיפול במצב רפואי.

ייתכן שתוכל לרכוש את לויטרה במחיר נמוך בהרבה באמצעות שירותי מנוי אחרים המוכרים את לויטרה או את הטופס הגנרי שלה. חברות רבות מציעות כעת קופונים שתוכלו להשתמש בהם בבתי מרקחת פופולריים כמו CVS.

המשך לקרוא כדי לגלות כמה תצטרך לשלם עבור לויטרה או הטפסים הגנריים שלה, כיצד תוכל לחסוך בדמי כיס ומה עוד לנסות אם אינך יכול להרשות לעצמך לויטרה או שזה לא מתאים לך.

לויטרה גנרית

לויטרה גנרית נמכרת בדרך כלל כ- vardenafil hydrochloride או סתם vardenafil. במקרים מסוימים, גנריות של לויטרה עשויות לעלות במחצית או יותר מהגרסה הממותגת.

הנה מידע נוסף על העלות האופיינית של לויטרה ממותגת לעומת עמיתיהם הגנריים. יש לזכור כי מחירים אלו אינם תואמים בהכרח את מה שתשלמו בבית המרקחת.

מה ההבדל בין גנריות לויטרה ממותגת

Vardenafil הוא מעכב פוספודיסטרז מסוג 5 (PDE5) הדומה לתרופות אחרות לטיפול ב- ED, כמו סיאליס וויאגרה. זה אומר שזה עוזר למנוע מהגוף לייצר אנזים בשם PDE5, האחראי בחלקו על ED.

שניהם Vardenafil ממותגים וגנריים הם מעכבי PDE5, ללא הבדל משמעותי באופן עבודתם, כמה זמן הם מחזיקים מעמד או באילו מרכיבים משתמשים. Vardenafil גנרי בדרך כלל נותן את אותן התוצאות כמו נטילת לויטרה.

ההבדל היחיד שאתה עשוי לשים לב אליו הוא המינון. זה יכול להשפיע באופן משמעותי על השפעת התרופה, מכמה זמן לוקח לחכות לפני קיום יחסי מין ועד כמה זמן לוקח לתרופה להיכנס לתוקף.

בעוד שלויטרה נקבע בדרך כלל במינונים של 10 עד 20 מ"ג, ניתן למכור את vardenafil הגנרי בטבליות מ -2.5 מ"ג ל -20 מ"ג.

עדיף לא לקחת vardenafil בשום צורה שהיא לפני שאתה מדבר עם הרופא שלך. גם לויטרה ממותגת וגם גנרית יכולה להיות תופעות לוואי ניכרות או להימשך זמן רב מהרצוי אם אתה לוקח מנה שאינה עונה על צרכיך.

איך לקנות זול יותר

הכיסוי הביטוחי הספציפי שלך הוא הגורם העיקרי בקביעת כמה תעלה הגרסה הממותגת או הגנרית. אך ישנן גם אפשרויות רבות לרכוש את לויטרה במחיר נמוך בהרבה ממה שאתה עשוי לראות בפרסומות.

להלן מספר שיטות בהן תוכל להשתמש כדי לנסות להוריד את המחיר שאתה משלם עבור לויטרה בבית המרקחת.

GoodRx

GoodRx היא חברת קופונים לתרופות המציעה הנחות על תרופות רבות בבתי מרקחת קמעונאיים גדולים כגון CVS, Walmart, Costco ואחרים.

הנה הדרך הקלה ביותר להשתמש ב- GoodRx כדי לקנות את לויטרה בזול יותר:

 1. הורד את אפליקציית GoodRx למכשיר הנייד שלך.
 2. מצא את לויטרה או ורדנאפיל בתוסף (או על ידי מצב רפואי כגון זיקפה).
 3. ציין את צורת המינון (דרך הפה או אחרת), המינון ומספר הטבליות שאתה רוכש.
 4. ספרו לאפליקציה את מיקומכם כדי שתוכלו לבדוק מחירים בבתי המרקחת המקומיים.
 5. עיין ברשימת בתי המרקחת הקרובים אליך שיכולים להציע לך הנחה על לויטרה.

מחירי GoodRx עשויים להשתנות בהתאם למיקומכם ולחנות שתבחרו. אבל אתה יכול לקבל עד 30 טבליות במינון שנקבע לך במחיר הרבה פחות ממחיר היצרן - לפעמים 100 דולר או פחות.

RxSaver

RxSaver הינה חברת חיסכון בתרופות מרשם המציעה קופונים למגוון תרופות, כולל לויטרה.

התאם אישית את קריטריוני החיפוש שלך לפי מינון, כמות ומיקום כדי לראות מחירים בחנויות הקמעונאיות הקרובות לך.

הטבות אופטום

חברת הרפואה אופטום מציעה הנחות על לויטרה ותרופות רבות אחרות במסגרת תוכנית הפרקס שלה.

כמו GoodRx, Optum Perks מאפשר לך לחפש קופונים על בסיס תרופה, מינון ומיקום. ניתן להשתמש בקופונים בבתי מרקחת קמעונאיים גדולים כמו Walmart, CVS ו- Kroger.

ScriptSave WellRx

ScriptSave WellRx היא חברת בריאות אחרת המציעה תוכנית המאפשרת לך להשתמש בכרטיס הנחה מותאם אישית כדי לקבל הנחות על לויטרה ותרופות אחרות בבתי מרקחת קמעונאיים גדולים.

תוכנית זו משתמשת במידע על ביטוח הבריאות שלך בכדי לתת לך כרטיס הנחה מודפס או דיגיטלי שתוכל להציג כאשר אתה משלם עבור התרופה שלך כדי לקבל את ההנחה המתאימה בהתבסס על מיקומך ורשת הקמעונאות שלך.

כרטיס חיסכון באייר

באייר, שהציגה את לויטרה במקור, מציעה את כרטיס החיסכון באייר, המאפשר לך לקבל הנחות על מוצרים מסוימים של באייר.

כרטיס החיסכון של באייר אינו מכסה כרגע את עלות לויטרה. אך המנוי לכרטיס זה הוא בחינם, ובאייר עשוי להוסיף את לויטרה לרשימת התרופות המכוסות שלנו בעתיד.

תוכניות סיוע לחולים

חברות רבות מציעות תוכניות לסיוע בתרופות מרשם אם אתה אדם בעל הכנסה נמוכה.

RxAssist הוא אחד ממאגרי המידע הגדולים והפופולאריים ביותר עבור תוכניות עזרה. כל שעליך לעשות הוא להדפיס את כרטיס ההחלפה של RxAssist ולהציג אותו כאשר אתה משלם עבור לויטרה בבית המרקחת כדי לקבל הנחה כלשהי.

NeedyMed הוא מאגר מידע נוסף של תוכניות עזרה שיעזור לך למצוא הנחות לויטרה שאתה זכאי להן. אתר זה יעזור לך גם לנווט ביישומים ובניירת עבור סיוע בסמים.

האם זה מכוסה בביטוח?

הביטוח שלך בדרך כלל יכסה את לויטרה או את המקבילה הגנרית שלה אם הרופא רשם לך את זה לטיפול במקרה מאובחן של ED, שפיכה מוקדמת או תסמינים אחרים הקשורים ל- ED.

עם זאת, ייתכן שהתוכניות לא יכסה את לויטרה או את ורדנאפיל הגנרי שאתה קונה מאתר של צד שלישי, גם אם התרופה נקבעה עבורך על ידי רופא מורשה בישראל.

מה לגבי מדיקר?

לויטרה לא מכוסה על ידי Medicare Part D, הטבת תוספת של Medicare שיכולה לעזור בתשלום עבור תרופות מרשם זכאיות.

חלק מהצורות הגנריות של ורדנאפיל מכוסות תחת חלק D. גרסאות גנריות של תרופות פופולריות אחרות לטיפול ב- ED, כגון ויאגרה, מכוסות במידה מסוימת גם על ידי חלק ד '.

חלופות אחרות

לויטרה הוא רק אחד מכמה מעכבי PDE5 שאתה יכול לנסות לטפל בתסמיני ה- ED שלך.

להלן השוואה של לויטרה עם מספר חלופות פופולריות אחרות, כולל המינון בו הן זמינות וכמה זמן הן נמשכות לאחר נטילה.

תוֹצָאָה

לויטרה אולי נראית יקרה, אך יש לך הזדמנויות רבות להוריד את המחיר שאתה משלם בבית המרקחת על ידי בחירה בחלופות גנריות, באמצעות קופונים ליצרן או קמעונאות, או על ידי ניסוי תרופות אחרות לטיפול ב- ED.

לפני שתתחיל ליטול לויטרה או כל ורדנאפיל גנרי אחר, התייעץ עם הרופא שלך בישראל. יתכן ויש לך תופעות לוואי או סיבוכים אם אתה לוקח מינון לא נכון או לוקח את התרופה בזמן הלא נכון.